MAD LIONS V LEC 2020 !

MAD LIONS V LEC 2020 !

Profilový obázek nedostupný Od Primefire v 5. 12. 2019 11:09
League of Legends

MAD Lions se bude kombinovat spolu se Splyce pro sezónu 2020.

Po úspěšné sezóně 2019, kde jsme mohli vidět Splyce jít až do čtvrtfinále na Worlds tak jejich tým podniká další krok ve vývoji. Při příležitosti začátku jarního rozdělení LEC 2020 se Splyce rebrandingují a nyní budou hrát pod názvem a barvami MAD Lions.

Pro fanoušky Evropské ligy legend bude MAD Lions potřebovat jen malý úvod. Tým, který byl založen v roce 2017, měl okamžitý dopad na scénu španělských esportů a v první sezóně se dostal do play-off.

„Je toho tolik, že hispánská kultura nabízí svět a jsme připraveni přinést tuto jedinečnou chuť fanouškům League of Legends po celé Evropě i po celém světě,“ říká Jorge Schnura, spoluzakladatel a prezident MAD Lions.

Za tímto účelem MAD Lions pracuje na vybudování nové sestavy, která bude odrážet globální ambice nového týmu. "Jsem opravdu nadšený do roku 2020. Je mi ctí pro mě a pro celou naši komunitu, že jsme konečně součástí LEC a zastupujeme Španělsko," říká hlavní trenér MAD Lions SuperLigaOrange - a bývalá hvězda LCS EU - Alvar „Araneae „Martín Aleñar.

Splyce pochopitelně již v krátkých čtyřech letech vybojoval v evropských esportech důležitý odkaz - dokonce odstartoval hru na podzim vítězů světových vítězů FunPlus Phoenix. Zachování tohoto výkonu bude pro novou organizaci klíčové.

"Jsme tak nadšeni, že naši hráči a naši fanoušci budou mít možnost užít si největší soutěže League of Legends v Evropě," dodává Schnura, zatímco Chris Overholt, prezident a generální ředitel OverActive Media říká: "Chceme poděkovat našim fanouškům Splyce a vyzvěte je, aby se připojili k nám všem, když se vydáme do nové vzrušující éry v LEC. “


Se sezónou 2020, vás vítáme spolu s MAD Lions v LEC pro zahájení nové vzrušující kapitoly.

Sdílet článek:

0 Komentáře

Ke článku nejsou napsané žádné komentáře

Napsat komentář


Pro přidání komentáře se musíš přihlásit